Vítám vás na svým blogu.. NAROVINU: nestojím o REKLAMKY , žádný ty ŘETĚZOVÝ PTÁKOVINY a už vůbec ne o kázání LŮŽOVÝCH BÁRBÍNEK A SLIZKÝCH KENŮ!!! :-! jestli se hlásíte k něčemu takovýmu, stiskněte ČERVENÝ KŘÍŽEK V PRAVÝM HORNÍM ROHU!!! pokud tohle někdo poruší, tak jen jedno: GERARD VŠEMOHOUCÍ VÁS POTRESTÁ!!!

Goths

17. listopadu 2009 v 15:00 | Euphoric-Endeavor |  Temné existence

achoj..
*****
tohle téma mě napadlo asi tak před chvílí.. nevím, proč jsem o tom ještě nenapsala.. nebo možná jo, ale jen heslem jsem se zmínila ve článku, co byl o něčem jiným.. x)) když vidím nějaký fanatický weby, zvedá se mi kufr a zkrátka je mi z toho na nic.. nechápu pár věcí (hooodně věcí nechápu) a ani chápat nechci.. goths přeci nemají žádný pravidla.. a že se o tenhle životní styl společnost pořád pře, není pochyb..
*****
veřejnost si myslí, že goths jsou jen tlupa zfanatizovaných magorů, kteří pěstují kult rituálních sebevražd a zatahují do toho i nevinné děti a puberťáky, kteří mermomocí chtějí někam patřit.. tací ale bohužel existují.. jsou to ale jen ubozí pózéři, kteří se tenhle životní styl snaží ovládnout.. melou cosi o pravidlech, hrají si na hrdiny, když zírají na krvavý obrázky a poslouchají pouze hudbu, která je mediálně označena za gothickej metal a rock.. jejich hlavním koníčkem je utápění se v depresích a nenávidění světa.. když to vidím, netuším, jestli se mám smát, nebo brečet nad tou demencí těch jedinců, kteří se přetvařují jen proto, aby někam patřili.. tohle nenávidím.. podle téhle demence to vyznívá, jako by byli goths jenom satanisti, psychopati posedlí ďáblem, jejich vzor je peklo a mají oblibu v pižlání žil (ten obrázek nahoře se mi líbí, protože se mi líbí, ne kvůli té žiletce x))) a obětovávání.. x)) ach.. nakopala bych to.. a rozhodně by to bolelo.. x))
*****
*****
já osobně.. poslouchám goth metal a rock.. a proč.. protože se mi to opět líbí.. poslouchám i Tokio Hotel, My Chemical Romance, SlipKnoT.. dokonce i Trance, techno a hip hop.. a proč to poslouchám, když to nemá s goth hudbou nic společnýho? protože se mi to taky líbí.. a protože to jednoduše poslouchat chci.. další věc je to, jak se oblékám.. nikdy bych na sebe nevzala korzet.. proč, když goth móda tohle podporuje? protože se mi to nelíbí a ani by to na mým hubeným těle nevypadalo hezky.. a taky chci volně dýchat.. klučičí mikiny forever.. x))
*****
proč jsem se obarvila na černo? protože černou barvu miluju ze všeho nejvíc.. nemám moc černýho oblečení, tak se alespoň líčím černýma a červenýma stínama a černou tužkou.. moje nehty jsou taky tak nenápadně černý xDD moje šílenství do černý trvá od základky.. ale mí drazí rodičové mi nechtěli povolit, abych se obarvila na černo, protože se svym bílym xichtem bych vypadala ještě víc jako smrt.. od patnácti mi ale nemohli rozkazovat.. než jsem se k tomu ale dohrabala, trvalo to ještě nějakej měsíc.. měla jsem lůůůžovej melír.. x)) to mi ještě lůžová nepřipadala tak moc odporná xDD ale co.. každej se měníme, ne? ;)
*****
poté, co se mi do spárů dostal internet, jsem se začala zajímat o obrázky různých témat.. a goth obrázky mě zaujaly nejvíce.. né proto, že jsou goth, ale protože se mi líbili a stále líbí.. tak mystický, někdy hrůzu nahánějící, ale přeci mají v sobě nádech jemnýho kouzla.. :) pořád tu omílám dokola jednu věc, že dělám a zajímám se jen o to, co se mi líbí.. o tom to celý je.. neřídím se žádnými pravidly, který např. říkají, že goth chodí jen v černý.. poslouchají rádoby goth skupiny.. a tak dále.. mohla bych pokračovat do nekonečna..
*****
tak.. vysvětlili sme si, kdo goth tak nějak nejsou.. x)) a spíše bych se měla zaměřit na opravdové vyznavače tohoto životního stylu nehledě na ty paka, co gothic jako životní styl nepovažují, spíše jen za slohový styl :D to je prosím pěkně gotika.. x)) gotické stavby, gotický styl.. to nevím, co s tím má společnýho třeba moje oblíbená skupina Sirenia x)) tenhle životní styl mají lidé, kteří se dokáží doopravdy hluboce zamyslet nad nějakým problémem.. a mají to umění najít podstatnou krásu věci, kterou na první pohled není vidět..
*****
dívat se srdcem je umění jako žádný jiný.. vyjádřit svůj pocit, přenést ho do podoby obrazu nebo písně je přeci mnohem krásnější forma, než si někde dřepnout do rohu a brečet nad svým neštěstím.. i ze zdánlivě ošklivé věci se dá vyčeřit něco krásného.. :) jen se musí nastavit pohled na jinou frekvenci.. přeladit na vnímání z nitra vaší duše.. naučit se naslouchat druhým.. :) ***** miluju tu písničku ♥
*****
jak takhle slýchám narážky na mou osobu, že vypadám jak emo a že mám raději chcípnout a tak dále, jen si pomyslím, jaký oni mají život.. jestli pořád hledají sami sebe, nebo se už do konce svýho života uvrtali do té partičky nicneříkajících feťáků, co si umí jenom ubalit dobrý brko a všechny svoje úspory prohulit a prochlastat.. co má tohle za význam? mě říkají, že neumím žít.. oni mi tvrdí, že se jen baví a svýho života si užívají.. ale že já ten svůj akorát tak promarním.. vážně? to spíš oni promarní svůj život.. sice já z toho mého života nějak nic nemám, ale přeci není všem dnům konec.. ;)
*****
když jsem asi před rokem hodně přemýšlela, kam patřím, na co se hodím, ke komu se přidat, abych nebyla sama, s kým bych si konečně rozuměla, tak jsem se cítila tak prázdná.. potom jsem poznala jednoho moc dobrýho kamaráda.. nejlepšího, jakýho jsem kdy poznala.. a ten mi otevřel oči.. naučil mě vnímat a ani jsem si to nějak neuvědomila.. asi proto jsem do něj takovej blázen :) *****
pokud hledáte sami sebe, neohlížejte se na ostatní a nehledejte, komu byste se vyrovnali.. zavřete oči a ponořte se do svých snů a myšlenek.. jenom tak poznáte, čím ve skutečnosti jste.. :)
*****
tak já už končím.. mějte se, zlatíčka.. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I ♥hon