Vítám vás na svým blogu.. NAROVINU: nestojím o REKLAMKY , žádný ty ŘETĚZOVÝ PTÁKOVINY a už vůbec ne o kázání LŮŽOVÝCH BÁRBÍNEK A SLIZKÝCH KENŮ!!! :-! jestli se hlásíte k něčemu takovýmu, stiskněte ČERVENÝ KŘÍŽEK V PRAVÝM HORNÍM ROHU!!! pokud tohle někdo poruší, tak jen jedno: GERARD VŠEMOHOUCÍ VÁS POTRESTÁ!!!

ZLOpózéři

14. prosince 2009 v 16:40 | Euphoric-Endeavor |  Temné existence
achoj..
*****
máme tu další úvahu.. bohužel trošku k pláči a co je ještě více k pláči, je to holá skutečnost.. pózerství se na světě rozmáhá více, než opravdoví vyznavači různých životních stylů.. myslela jsem si, že si tenhle článek ušetřím, ale ne.. mě to jinak uhlodá zevnitř.. nejde to.. prostě ne.. nejde se na to dívat.. nejde to cítit.. je to k zeblití.. :-!! tak jdeme na to.. vím, že když si to přečte nějakej pózér, tak se v tom najde.. ale nevyjádří se.. a ani o to vlastně nestojím, žijte si dál ve vědomí, že někdo jste.. ale nejste NIC.. prázdnej život skrytej za masku určitýho stylu.. snažit se někam zapadnout.. začlenit se do společnosti.. snažit se být někdo, ale pokud to tak necítíte uvnitř sebe, tak je vám to k ničemu.. i kdybyste měli lebku vytetovanou na xichtě, tak emo nebo goth nebudete, pokud se tak necítíte!!
*****
vezmeme to od začátku.. kde takový rozmáhání pózerství vykvetlo do obřích, až mediálních rozměrů? u tak křehkého a citlivého stylu, jako je EMO.. právě tenhle styl se u mladé generace pěstoval, až se z něj stalo něco jiného.. pak slovo EMO znělo jako nadávka, nebo zbraň na zabíjení mladých životů, kteří se utápí v sebepožkozování, protože si nějací jedinci stylu usmysleli, že chtějí víc.. aby víc zapadli, chtěli ten styl rozvíjet.. museli se prostě nějak prosadit.. aby si jich lidé všimli.. přišli na to, že jako EMO jsou citliví.. citliví ano, ale ne přecitlivělí do té míry, že si sahnou na život!! EMO je také o EMOční síle.. ano síle.. u EMO nemáte ukazovat svou slabost, ale sílu!!
*****
ale to ti rádoby ííímou nevěděli a stále neví.. x)) začali si jako "správní EMO" připouštět chyby a nespravedlnosti světa, vštípili si do mysli, že je všichni nenávidí.. pak zapomněli na ty radosti.. zapomněli, že je i to světlo.. pak akorát skončili tak, že si někde v temným rohu pižlali žíly, až je odvezli do blázince, nebo hůř, do márnice.. společnost si pak po takových případech ukázala prstem na všechny, kteří přes černou patku nevidí na cestu.. (mě do toho netahejte, já mám patku černomodrou xDD) neříkám, že všichni, co si pižlají žíly jsou jen pózéři.. hodně lidí má trápení.. a neumí to vyřešit jiným způsobem.. ale tohle je taky o něčem jiným..
*****
EMO je životní styl založen na emocích.. tudíž ten dotyčnej si na nic nehraje, umí se radovat z maličkostí, umí si prosadit svůj názor.. umí plakat, když ho něco trápí.. a umí zkrátka nefalšovaně žít podle toho, jak mu je.. neskrývá svojí bolest za falešný úsměv.. plakat přeci není žádná hanba.. EMO umí milovat.. EMO cítí.. cítí jen vše silněji, než ostatní.. a tím se liší.. vysoká vnímavost a umění porozumět.. o tom to všechno je.. ne o sebepožkozování.. to je jen póza, která ničí krásu všeho, co EMO nabízí.. co v sobě ukrývá.. nebuďte povrchní a probuďte se..
*****
zrovna ti pózéři zabíjí tenhle styl.. ubližují jak sobě, tak i ostatním.. jsou jako v transu.. nikdo je neprobere z jejich myšlenek o zlém světu a o nespravedlnosti.. nikdo je nezbaví toho, co mají v sobě uměle voperováno.. kvůli tomu, aby někam patřili dělají věci, které by nikdy dříve nedělali!! něco vidí u jednoho jedince a hned se mu chtějí vyrovnat.. o čem mluvím? o tomhle..
*****
tohle kurva k EMO nepatří!!!že se někde v pravidlech EMO píše, že se musíš aspoň dvakrát v životě podřezáním pokusit o sebevraždu (jak se mimochodem píše na jednom nejmenovaném blogu), že se musíš oblékat tak, aby ty jizvy byly vidět.. brečet a stěžovat si na tu nespravedlnost a všechno.. milé děti, tudy cesta být pravý EMO nevede.. tudy je cesta jedině do blázince.. to vám garantuju.. EMO se nestanete.. tím se narodíte.. a s tím se nedá nic dělat.. a pokud se chcete zařadit do společnosti tímto způsobem, tak vám přeji brzké procitnutí do reality dřív, než bude pozdě.. sebepoškozování.. jasně, kdo to nezkusil.. ale proGerarda nedělejte z toho životní styl!! akorát ničíte budoucnost jiným.. uff.. na tohle téma by to stačilo.. postoupíme dál..
*****
teď se dáme do povídání přímo o těch zlopózérech.. x)) a kdo to vůbec je? ano správně.. milí rádoby gothici.. byla bych ráda kdyby si méně inteligentní jedinci nepletli gotiku a gothiku.. x)) no.. tohle tady rozebírat nebudu, to by bylo vážně na dlouho.. gothika jako taková byla i dávno v minulosti, ale pro tenhle životní, hudební a umělecký směr nebylo pojmenování.. hodně lidí gothiku jako styl životní vůbec neuznávají a gothiky považují za pouhé pózéry.. jak ale poznají, jestli se jedná doopravdy o toho pózéra, nebo ten člověk má skutečně cítění jako goth? asi nijak.. dá se to zjistit až poté, co toho člověka poznáte důvěrně.. kdy vám otevře své srdce a dovolí, abyste mu nahlédli do duše..
*****
gothic je hlavně duševní záležitost.. stejně jako u emo, tím se narodíte.. jo jasně, každý se vyvíjí jak tělesně, tak i po psychické stránce, ale svůj životní směr máme každý v sobě zakořeněný.. někdo se narodí jako zabedněnec, který nikdy nedá najevo svoje city.. nejde do něj vidět.. skrývá vše uvnitř.. vypadá třeba jako hromotluk, ale při tom je v jádru citlivé stvoření.. ale možná se za to stydí.. ale popírání sebe samotnýho je jen cesta k trápení.. lepší si poplakat než to nechat všechno nabalit a pak najednou.. BUM.. problémy se vyvalí jako lavina a pak může být klidně i pozdě na to, to všechno řešit..
*****
dávat najevo co cítíme není zbabělost.. je to jen jev, který se jmenuje upřímnost.. a té je na tomhle světě pramálo.. najít někoho, kdo s vámi jedná na rovinu a na nic si nehraje, je vážně vzácnost.. doby, kdy jsem se snažila někam zapadnout, dávno pominuly.. bylo to kdysi na základní škole, kterou mám tak trochu dýl za sebou.. až jsem začala chodit na středí, tak jsem se začala konečně poznávat.. poznala jsem kamaráda, který mi pustil poprvé Nightwish.. a nešlo už jít zpět.. už od základní školy poslouchám Tokio Hotel.. miluju je a pořád budu.. hodně mi toho dali a v té hudbě jsem taky našla kus sebe.. začala jsem přemýšlet nad významem těch metafor, až jsem se konečně ponořila do hloubky všeho..
*****
pak jsem si vzpomněla na onen styl EMO, kvůli kterému se mi na té základní škole smáli.. netušila jsem proč.. smáli se mi totiž kvůli všemu.. viděla jsem, že oni se mi smějí a přitom svůj styl nemají.. já ho měla a brala jsem ten styl jako svět, kam můžu před těma narážkama utéct.. a stalo se tak.. bylo mi líp.. o hodně.. deprese ustoupili.. známky se zlepšili.. zjistila jsem, že nejsem zase tak špatná, jak mi oni říkali.. poznala jsem se jaká skutečně jsem.. přestala jsem se dívat jen na svůj vzhled.. měnila jsem se, jako každý, ale co bylo hlavní, změnila jsem svoje vnímání..
*****
na střední jsem konečně poznala kamarádku, která je mi hrozně moc podobná.. ve všem.. Míška moje ♥ zjistila jsem, že si máme co říct.. a už bez sebe nedáme ránu.. začali sme se bavit na téma gothic.. a najednou jsem se v tom našla.. sice jsem cítila, že něco mám i z onoho stylu EMO, ale gothic mi je ještě o nšco blíž.. začala jsem se o to zajímat, až jsem poznala kamaráda, který mi je ze všech nejblíž.. ♥ a.. je jako moje dvojče.. díky němu jsem poznala, kdo jsem.. jsem gothic.. a proč? cítím to.. :) pak jsem chtěla vypadat konečně tak, jak jsem vypadat chtěla.. nosila jsem na ZŠ dlouhý vlasy až pod zadek.. na střední jsem se ostříhala.. a po dalším roce jsem si našla oblibu v černé barvě.. maminka mi to nechtěla dovolit, tak jsem si musela počkat, až vyzkouším i jiný možnosti, co si na tu hlavu můžu nakydat xDD
*****
pak jsem se konečně dohrabala k vesmírný modrý.. vlasy jsem si zase nechala zkrátit.. říkám tomu účesu "na emouška" a jsem takhle spokojená.. nějaký blbci se mě ptají: "ty jsi emo, nebo goth?" no.. asi od každýho trochu.. x)) berou mě za pózéra.. a debilní otázky, jestli se taky řežu, nebo jestli jsem taky někoho obětovala, už přehlížím.. já vím, co jsem.. pózér rozhodně ne :) pózéři rostou jako houby po dešti.. ale proti tomu se nedá nijak bránit.. jediná obrana je protiútok.. ale ne žádný násilí a tak dále.. ale pěstování toho skutečného stylu.. to je jediná obrana.. nenechejte svůj styl, aby jej zničili nějací malí blbečci, kteří se jen nudí..
*****
pozvala bych vás na jistý web.. ale neudělám to.. možná v soukromí.. naprosto unikátní příklad goth pózera.. tak šíííleně dáárk a íívl.. přitom pochybuju, že "to" někdy slyšelo "goth" skupinu.. ehm.. nad tou ubohostí, jsem se musela jen smát.. a když jsem reagovala na článek, plný toho, jak tu osobu všichni nenávidí a jak jí je zle a že svět nenávidí.. dostalo se mi odpovědi, jak o tomhle můžu něco vědět.. bohužel vím.. a takhle se autor toho blogu ukázal, jako pózér.. co to kecám.. KURVA PÓZÉR.. kdo se bude chtít pobavit, tak pošlu link.. chtěla bych se s tímhle podělit.. vážně to zlepšuje náladu, když pozorujete takový výkvět holé demence.. x))
*****
když budete mít blog černočernej a budete ho zasírat krvavýma obrázkama a rádoby goth písničkama, tak goth nebudete.. jen ukážete příklad toho, čemu se mají lidi vyhejbat obloukem.. s pózerstvím se daleko nedojde.. nikdy.. tak buď vám Gerard milostiv..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nico nico | 31. ledna 2010 v 13:10 | Reagovat

Můžeš vypadat jako emo a přitom jím nebýt, a třeba se tak můžeš cítit a nedávat to nijak významně najevo ve vzhledu. Často to lidi nejsou schopni pochopit. Ani patka, ani oblečení nezmění to, že emo nejsem, ale nikdo mi nemůže bránit nosit věci, které se mi libí. Jestli jsem pak podle některých "stoprocentně pravých" emařů pozér tak prosím :)   Spojování ema a SP je fakt demence - jsem asi naivní, když jsem předpokládala, že už si nikdo nemyslí že to spolu souvisí. A začínat s tím proto že to vidím u někoho jiného - to fakt zůstává rozum stát  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I ♥hon