Vítám vás na svým blogu.. NAROVINU: nestojím o REKLAMKY , žádný ty ŘETĚZOVÝ PTÁKOVINY a už vůbec ne o kázání LŮŽOVÝCH BÁRBÍNEK A SLIZKÝCH KENŮ!!! :-! jestli se hlásíte k něčemu takovýmu, stiskněte ČERVENÝ KŘÍŽEK V PRAVÝM HORNÍM ROHU!!! pokud tohle někdo poruší, tak jen jedno: GERARD VŠEMOHOUCÍ VÁS POTRESTÁ!!!

Odi et Amo (???)

23. února 2010 v 15:20 | Evil Deed |  Nenávist
*****
miluji a nenávidím.. zdá se to nelogický? vážně? ale však tyhle dvě emoce k sobě mají tak blízko.. ikdyž je každý ten cit úplně o něčem jiném.. protiklad.. opačný pól.. tak proč ta cesta z jednoho citu do druhého je tak krátká a jednoduchá? láska ničí.. ničí všechno kolem sebe.. ničí nejprve toho, který miluje.. a pak i toho, kdo je milován.. ten, který cit dává, a není mu to opláceno, strádá.. dává kusy ze sebe.. daroval svému "protějšku" celé srdce.. vydává ze sebe všechnu lásku.. tak proč mu to není opláceno stejnou mincí?
*****
láska sama nikdy jen tak nezmizí.. ani ta nenaplněná.. ikdyž je z toho jen bolest, smutek.. a následná nenávist, jak sebe samotného, tak milované osoby, nejde se toho zbavit.. nejde to jen tak vyloupnout z vědomí a zahodit.. TO.. už se bojím "to" i nazývat pravým jménem.. to slovo se mi hnusí.. cesta k zamilování, pobláznění a k následné lásce byla tak snadná.. tak neuvěřitelně snadno jsem podlehla slovům, které pro mě znamenaly vesmír.. a stále znamenají.. bojím se pravdy.. bojím se dalšího dne.. jak to půjde všechno dál? kdy mě někdo toho citu konečně zbaví? těch pout, co se mi zarývají do rukou, pálí a nechtějí mě pustit?

*****
připadám si už jako tuplovaný blázen.. každý zamilovaný, je blázen.. ale.. ona to už dávno není jen ta zamilovanost.. dokud to zamilovanost byla, dalo by se toho nějak zbavit.. ale lásky se nezbavím.. té mě musí zbavit někdo jiný.. jsem naivní.. tak moc naivní a za to platím.. tímhle vším, co si prožívám.. každodenní smutek.. snažím se to překonávat, ale stejně mě přes den dožene a já tomu podlehnu.. podlehnu depresi.. slzám.. a nikdo nepřijde, aby mě zahřál, když mi je zima.. nikdo..
*****
jsem sama.. se svou láskou, kterou dávám někomu, kdo o mě nestojí.. nestojí o mě jako o svou lásku.. nechce se se mnou ani sejít.. ikdyž mi tvrdí něco trochu jinýho.. ale já už nevěřím těm slovům.. tomu, že se bojí, že by i on podlehl.. už nemám naději.. dříve byla.. malinkatá jiskřička naděje.. ale je pryč.. i to poslední doutnání se rozplynulo do němého kouře, který po tom ohni zbyl.. ten kouř štípe do očí.. slzy kanou dolů.. ale všem je to jedno.. nikdo to nevidí.. nikdo není, kdo by pomohl..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I ♥hon