Vítám vás na svým blogu.. NAROVINU: nestojím o REKLAMKY , žádný ty ŘETĚZOVÝ PTÁKOVINY a už vůbec ne o kázání LŮŽOVÝCH BÁRBÍNEK A SLIZKÝCH KENŮ!!! :-! jestli se hlásíte k něčemu takovýmu, stiskněte ČERVENÝ KŘÍŽEK V PRAVÝM HORNÍM ROHU!!! pokud tohle někdo poruší, tak jen jedno: GERARD VŠEMOHOUCÍ VÁS POTRESTÁ!!!

Komentáře

1 Tiska Tiska | Web | 6. března 2010 v 9:42 | Reagovat

Ani babi by nejela? Je to škoda, když jsi jejich fanoušek a nevyužila šance, když tu budou.
Na takových koncertech je nejlepší ta vzrušená atmosféra. Na žádné hvězdě mého srdce jsem nebyla (ale šla bych, klidně i sama na Muse, Miku, the Killers nebo  MGMT.. zvlášť MIka musí být zážitek na celý život :-]), zatím jsem měla možnost být na koncertě Langerové (paráda) a Support Lesbiens. Ale asi jsem to neprožívala jako ty, a bude to tím, že to nejsou uplně ty hvězdy mého srdce :-D Ale oba mám moc ráda.. jo, ještě bych šla na Robbieho Williamse, ty jeho šílené hemzy by taky mohly stát za vidění (a slyšení) :-)
Na koncertě Tokio hotel jsem nebyla, ale měla jsem, možná ještě mám, to jejich první DVD. Živě zní (nebo aspoň zněl, teď nevím, třeba se vypracoval) poněkud falešně. Ale je dost možné, že mi to zkreslil jeho přechod z dětského na mužnější hlas.. s tím jeho novým hlasem zpíval písničky ze Schrei, které se mi líbily tím dětským hlasem :-)

Máš štěstí, že jsou v tvé rodině tací, kteří s tebou na podobnou akci jsou ochotní jít. U nás by nešel nikdo.. jestli se dostanu do Brna na universitu, budu na koncerty a různý spešl kulturní akce chodit častějc. Další motivace se tam dostat  :D

2 marie  sucha marie sucha | E-mail | 23. července 2014 v 14:11 | Reagovat

Nevim ale dovolim si anbidnout suepr boty Tokia Hotel kam jinam nez sem stim mezi fanousky jsou kozene k lytkum super stav nevyuzite velikost 38-39 v pripade zajmu napiste namuj email kacenkamaruska@email.cz diky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
I ♥hon